niedziela, 2 maja 2021

Ogłoszenia DuszpasterskieParafia rzymskokatolicka
p.w. Matki Bożej Częstochowskiej
w Zielonej Górze

  Ogłoszenia Duszpasterskie

    

V. Niedziela Wielkanocna                                                             2021-05-2

1)     Jutro Uroczystość NMP, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.

2)   Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17:30, a w niedzielę (i 3 maja) po Mszy św. o godz. 17:00.

3)    W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek – modlimy się w intencji o nowe powołania oraz za powołanych. W piątek po Mszy św. o godz. 10:00 nabożeństwo pierwszo-piątkowe, a o godz. 17:00 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie z okazją do spowiedzi.

4)   Pierwsza komunia w naszej parafii odbędzie się w tym roku w 4 grupach. Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych będą 23 i 30 maja o godz. o 11:00 i 12:30.

5)   Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych dzisiaj po Mszy o 12:30 w kościele.

6)   Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy najstarszej – 1 klasy szkoły średniej – odbędzie się dzisiaj o 15:00 w salce na plebanii.

7)   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Dzisiaj niedziela inwestycyjna. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

8)   W ubiegłym miesiącu z naszej parafii odeszli do wieczności: Marta Przybyła, Bogumiła Miluch i Krystyna Plekaniec z ul. Powstańców Warszawy, Mieczysława Wolnik i Łukasz Boliński z al. Wojska Polskiego, Roman Gliński z ul. Osadniczej, Ryszard Łukaszewicz z ul. Jedności, Andrzej Piętek z ul. Reja, Ryszard Rembacz z ul. Dąbrowskiego, Piotr Skrzypczyński z ul. Lisiej, Józef Zębala z ul. Dąbrówki, Kazimierz Miński z ul. Zamkowej, Stanisław Madoń z ul. Okulickiego. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza