OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIEPARAFIA RZYMSKOKATOLICKA p.w. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej Górze
               ul. Kasprowicza 1                               65-074 Zielona Góra           
              tel. 68 454 89 63                               http://mbczgora.blogspot.com 
_______________________________________________________________________________________ 
XXXII Niedziela zwykła, 11 listopada 2018 r. 

1. Modlitwy wypominkowe za zmarłych od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.
2. Parafialny Zespół Caritas przyjmuje dziś po Mszach przedpołudniowych miesięczne składki Grona Wspierających Ubogich i od osób pragnących pomóc potrzebującym.
3. We wtorek święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji, Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.
4. W piątek Matki Boskiej Ostrobramskiej - odpust w parafii w Drzonkowie.
6. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza w czwartek 15 listopada na Mszę świętą o godz. 10.00 w intencji Ojca Św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
7. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.30 konferencja dla rodziców dzieci klas III.
8. Grupy Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na Mszę z modlitwą o uzdrowienie, do kościoła św. Józefa w czwartek 15 listopada 2018 r. o godz. 18.30.
9. Trwają zapisy na pielgrzymkę autokarową do Warszawy i Niepokalanowa 23 i 24 listopada. Informacje szczegółowe, zapisy i wpłaty u pani Kazimiery Cieślak. 
10. Biuro Radia Maryja przy Konkatedrze organizuje pielgrzymkę do Torunia na 27. rocznicę powstania Radia w sobotę1 grudnia. Wyjazd o godz. 5.00 spod Konkatedry.
11. Na tablicy ogłoszeń informacje Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
12. W prasie katolickiej o Kościele młodych po synodzie, o drogach do niepodległości, jej bohaterach i  świętowaniu oraz wywiad z prezydentem na stulecie.

13. W październiku Bóg odwołał do wieczności z naszej parafii: śp. Stanisława Zająca i Józefa Dawiskibę z Al. Wojska Pol., Józefa Kalinowskiego z ul. Jedności, Zofię Bratkowską i Alfreda Peregryna z ul. Lisiej, Stanisławę Cybertowicz z ul. Św. Trójcy, Henryka Urygę z ul. Krośnieńskiej i Ryszarda Trocewicza z ul. Objazdowej. Polecajmy ich miłosierdziu Boga. Wieczny odpoczynek…


Ks. Roman Litwińczuk, proboszcz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz