OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XII Niedziela zwykła, 25 czerwca 2017 r.
1. Od jutra oraz przez cały lipiec i sierpień, w dni powszednie, nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. W niedziele i święta porządek Mszy św. bez zmian.
1. W czwartek 29 czerwca, uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia, tzw. świętopietrze, jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2. Fatimskie Nabożeństwo o Niepokalanym Sercu Maryi i zmiana tajemnic Żywego Różańca w sobotę o godz. 9.00. Po nabożeństwie Msza św.
3. Spowiedź św. codziennie pół godziny przed Mszą św.
4. Z racji zakończenia roku szkolnego, wszystkim dzieciom, młodzieży szkolnej, jak również nauczycielom i wychowawcom życzymy dobrego odpoczynku.
5. Rozpoczyna się czas wakacji i urlopów. Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, a udającym się na odpoczynek dobrej pogody. Wakacje nie zwalniają nas z obowiązków wynikających z wiary, a więc codziennej modlitwy i niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy też, aby do kościołów i kaplic udawać się w ubiorze godnym tych miejsc, by swoim strojem i zachowaniem nie rozpraszać, lecz dawać świadectwo o szacunku dla Boga i innych uczestników liturgii.
6.  Polecamy prasę katolicką:
  • Niedzieli o cudzie fatimskim w Austrii, ubóstwie w świecie, mistyce ciała, historycznym odpuście w Rokitnie i wakacjach z wartościami;
  • Gościu Niedzielnym o objawieniach Maryi w Gietrzwałdzie, prawda o Woodstocku, o przywracaniu pamięci i sposobach na działanie szatana.
7.  Bóg zapłać za wszelką życzliwość i ofiary składane na potrzeby Kościoła.
ks. Roman Litwińczuk, proboszcz


*************************************************************************

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz